ඉසුරු උදාන හඳුන්වාදෙන ‘IZY’ ක‍්‍රීඩා ඇඟළුම් දැන් Daraz වෙතින්

මෙරට සුපිරි ක‍්‍රිකට් තරුවක් වන ඉසුරු උදාන සතු ක‍්‍රීඩා ඇඟළුම් සන්නාමය වන IZY ශ්‍රී ලාංකීය ක‍්‍රීඩාශීලී පාරිභෝගිකයන් හට සුවිශේෂී ඇඟළුම් නිෂ්පාදන පෙළක් හඳුන්වා දෙමින් ශ්‍රී ලංකාවේ ප‍්‍රමුඛතම විද්‍යුත් වාණිජ වෙබ් අවකාශය වන Daraz Mall සමග පසුගියදා අත්වැල් බැඳගත්තේය.

ක‍්‍රීඩාශීලී ශ්‍රී ලාංකිකයන් වෙනුවෙන් පිරිමි ඇඟළුම් ලෙස men’s gym t-shirts සහ armcuts ද කාන්තාවන් සඳහා ladies’ gym crop tops ද හඳුන්වා දුන් උත්සවය 2022 අගෝස්තු මස 23 වනදා සන්ධ්‍යාවේදී අති උත්කර්ෂවත් ලෙස කොළඹ හිල්ටන් හෝටලයේදී පැවැත්විණ.

IZY සහ Daraz ව්‍යාපාරික සහයෝගීතාවය පිළිබඳ අදහස් දැක්වූ Daraz ශ්‍රී ලංකා කළමනාකාර අධ්‍යක්ෂ රඛිල් ප‍්‍රනාන්දු මහතා “තුන් ඉරියව්වෙන් කැපී පෙනෙන ජනප‍්‍රිය ක‍්‍රිකට් ක‍්‍රීඩකයෙක් වන ඉසුරු උදාන ගේ IZY ක‍්‍රීඩා ඇඟළුම් සන්නාමය සමග අත්වැල් බැඳගන්නට ලැබීම සම්බන්ධයෙන් අප බෙහෙවින් සතුටට පත්වෙනවා. Daraz අවකාශයේ සුපිරි සන්නාම සඳහාම වෙන් කළ Daraz Mall  තුළට IZY එක්වීමත් සමග එහි ඇති නිෂ්පාදන විවිධත්වය තව දුරටත් පුළුල් වෙනවා. IZY සමග ඇතිකරගත් මෙම ව්‍යාපාරික සහයෝගීතාවයත් සමග Daraz අපගේ හිතෛෂී පාරිභෝගිකයන් වෙත වැඩි තෝරාගැනීමේ අවස්ථා පිරිනමන්නට අපට හැකිවෙනවා.” යැයි පැවසීය.

පාරිභෝගිකයන් වෙත ජාත්‍යන්තර ප‍්‍රමිතියෙන් යුතු උසස් තත්ත්වයේ ක‍්‍රීඩා ඇඟළුම් පෙළක් පිරිනමන IZY සන්නාමය Daraz විසින් අරඹා තිබෙන සමාජ සත්කාරක වැඩසටහන් වෙතද සිය දායකත්වය එක් කරනු ලබයි. IZY ඇඟළුම් අලෙවියෙන් ලැබෙන මුදලෙන් කොටසක්, කොළඹ රිජ්වේ ආර්යා ළමා රෝහලේ අංග සම්පූර්ණ ළමා හෘද රෝග හා දැඩි සත්කාර ඒකකයක් ඉදිකිරීම වෙනුවෙන් ක‍්‍රියාත්මක වන ලිට්ල් හාට් ජාතික අරමුදලට බැර කෙරේ.

IZY නිර්මාතෘ ප‍්‍රවීණ ක‍්‍රිකට් ක‍්‍රීඩක ඉසුරු උදාන මහතා අදහස් දක්වමින් “කාර්යබහුල තරගකාරී පරිසරයකදී වුවද තමාගේ යහපත ගැන සිතමින්, නිරෝගී සෞඛ්‍යසම්පන්න හා ප‍්‍රීතිමත් ජීවිතයක් බලාපොරොත්තුවෙන් ක‍්‍රියාශීලීව කටයුතු කරන මිනිසුන් දිරිගන්වන්නට අප IZY සන්නාමය නිර්මාණය කළා. Daraz සමග ඇතිකරගත් ව්‍යාපාරික සහයෝගය නිසා IZY  සන්නාමයේ දියුණුවත් සමාජයේ යහපැවැත්මත් දෙකම එකට සිදුවීම ගැන අප බෙහෙවින් සතුටු වෙනවා. ” යැයි පැවසීය.

Views: 55